Elit

Çalı Sanayi Bölgesi Kayapa Yolu Üzeri

Nilüfer / BURSA

Tel: 0 224 482 41 08

Fax: 0 224 482 41 10

e-mail: elit@elitprefabrike.com

www.elitprefabrike.com

 

 

 

Preton Prefabrike olarak 2001 yılında üretime başlayan firma, ELİT PREFABRİKE Beton İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. olarak Çalı Sanayi Bölgesindeki tesislerinde üretim faaliyetlerini sürdürmektedir.
Genç ve deneyimli yönetim ve üretim kadrosu ile sektördeki yerini hızla almıştır.
Kısa zamanda binlerce m² prefabrike betonarme yapının üretimini değişik bütçe ve sektörde gerçekleştiren firmamız, teknik olarak prefabrike sistemlerle gerçekleştirilmesi mümkün ve uygulanabilir olan her türlü sosyal, zirai ve endüstriyel yapıları, yatırımcı kuruluşların hizmetine sunmaktadır.
ELİT PREFABRİKE, sistemli bir biçimde büyümekte, makina ve ekipman parkı her geçen gün artmaktadır. Prefabrike betorname projeler, çağdaş ve özgün çözümler, kalıp dizaynları ve imalatları firma bünyesinde yapılmaktadır.
Kaliteli üretim ve iyi bir montaj sayesinde prefabrike yapılar, yatırımcılara ekonomik ve hızlı bir şekilde sunulmakta ve müşteri memnuniyeti esas alınmaktadır.
Hedefi; daima zamanında, gerekli kalite ve ekonomik inşaatları gerçekleştirmek olan ELİT PREFABRİKE bu yolda hızla ilerlemekte ve sizlerle birlikte büyük başarılara imza atmaya devam etmektedir.

 

 

 

 

 

  

 

Cinnah Caddesi No:7 / 3 06680 Çankaya / ANKARA • Telefon: 0 312 467 61 95 • Faks: 0 312 467 62 95 • E-posta: info@prefab.org.tr
Yapı Elemanları
Boşluklu Döşeme
Karayolu Elemanları
Demiryolu Elemanları
Boru Menfez Kanalet Arıtma
Çevre Düzeni Elemanları
Elektrifikasyon
Tarımsal Elemanlar