Yeni

 

 

Atatürk Mah. Fatih Caddesi No:161

Karakuyu - Torbalı / İZMİR
Tel : (232) 866 21 80 - 81

Faks : (232) 866 27 57
E mail : bilgi@yeniprefabrik.com.tr

 www.yeniprefabrik.com.tr

 

 

İnşaat Sektörünün en ileri aşaması olan beton prefabrikasyon teknolojisini uygulayanYeni Prefabrik, 40 yıllık sektörel deneyim ve birikimle İzmir Torbalı İlçesi Karakuyu mevkiindeki üretim tesislerinde faaliyetlerini sürdürmektedir. 

Prefabrikasyonda deneyim ve yeniliği bir araya getiren uzman kadrosuyla, kalite güvencesine verdiği önemle, tesislerinde beton santrali ile gereksinimine göre hazırlanan yüksek kalitede TSE garantili betonları ile sanayi yapıları, okul-yurt binaları, spor tesisleri, askeri binalar, muhtelif betonarme mamuller, öngörmeli betonarme elemanlar, köprü kirişleri ve duvar panoları üreten Yeni Prefabrik, TSE Kalite Uygunluk Belgesi sahibidir.

Yeni Prefabrik, modern laboratuarında 1. sınıf TSE sertifikalı, bilgisayar kontrollü basınç deney presi ve diğer deney ekipmanları ile üretim kalitesini devamlı kontrol altında tutmaktadır. 2009 yılında kabul gören Tübitak projesi ile laboratuvarını zenginleştirmiştir. Ar-Ge çalışmalarını üretimini çeşitlendirecek ve  kalitesini artıracak şekilde sürdürmektedir.
Yeni Prefabrik her zaman kaliteli, güvenilir, zamanında ve ekonomik çözümler üretmektedir.

Yeni Prefabrik laboratuarlarında kullanılan malzemelerin teknik özelliklerinin uygunluğu düzenli periyotlarla kontrol edilmektedir. Beton dayanımları her gün her sınıf için dikkatle takip edilmekte standartlara uygunluğu sağlanmaktadır.

Yeni Prefabrik cephe panelleri için minimum C25 sınıfı, taşıyıcı elemanlarda C30 ve öngörmeli elemanlarda minimum C40 sınıfı beton kullanmakta ve kalite sürekliliğini uzman ve deneyimli kadrosuyla sağlamaktadır.
 
 
 
 

  

 

Cinnah Caddesi No:7 / 3 06680 Çankaya / ANKARA • Telefon: 0 312 467 61 95 • Faks: 0 312 467 62 95 • E-posta: info@prefab.org.tr
Yapı Elemanları
Boşluklu Döşeme
Karayolu Elemanları
Demiryolu Elemanları
Boru Menfez Kanalet Arıtma
Çevre Düzeni Elemanları
Elektrifikasyon
Tarımsal Elemanlar